17 Şubat 2020 Pazartesi

Kızlık Zarı Dikimi


Kızlık Zarı Dikimi


Kızlık zarı dikimi pek çok bayanın ihtiyaç duyduğu bir operasyondur. Çeşitli sebeplerden dolayı kızlık zarı yırtılan ve evliliğin eşiğinde olan bayanlar kızlık zarı dikimi operasyonu ile bu problemden kurtuluyorlar. İki farklı türde kızlık zarı dikimi operasyonu bulunmaktadır. Kalıcı kızlık zarı ve geçici kızlık zarı dikimi operasyonu olmak üzere incelenir. Daha çok geçici kızlık zarı dikimi tercih edilir.
Geçici kızlık zarı dikimi operasyonu yalnızca bir hafta geçerlidir. Bir hafta sonra bayan cinsel ilişkiye girmiş olsa da olmasa da kendiliğinden yırtılmaktadır. Fakat kalıcı kızlık zarı dikimi operasyonu isminden de anlaşılacağı üzere kalıcıdır. Kişi bir sene sonra ilişkiye girmiş olsa bile kesinlikle yırtılmaz ve sadece ilişki ile yırtılmaktadır.


Kızlık Zarı Dikimi Avantajları


Kızlık zarı dikimi çok basit bir operasyondur ve kesinlikle karşı taraf tarafınca sahte olduğu anlaşılmaz. Kalıcı da olsa geçici de olsa doğal bir görünüm oluşturur. Kişi operasyonu yaptırdığı gün hastaneden taburcu edilir. Fiyatları da operasyon türüne göre değişir.

Kızlık Zarı Dikimi Ankara İlinde Kliniğimizde Steril Koşullarda Yapılmaktadır. Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşabilirsiniz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme